OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY PHU MiMax 

Z uwagi na panujący obecnie kryzys energetyczny oraz zwiększoną ilość zamówień od 21.04.2022r. do odwołania, firma PHU MiMax wprowadza następujące warunki sprzedaży:


1. Sprzedaż oraz dowóz opału możliwy jest jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

2. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia limitów sprzedaży oraz ograniczenia rejonu obsługiwanego rynku.

3. Nie udzielamy kredytów ani nie wydajemy żadnego towaru z terminem płatności.

4. Odbiorów osobistych dokonywać można jedynie odpowiednim sprzętem, uprawnionym do przewozu ilości oraz rodzaju kupowanego opału.

5. Istnieje kategoryczny zakaz wchodzenia na plac bez obecności przynajmniej jednego z pracowników firmy.

6. Istnieje również kategoryczny zakaz samodzielnego workowania lub wykonywania jakiejkolwiek pracy na składzie, przez osoby do tego nieupoważnione.

7. Brykiet torfowy w opakowaniach zbiorczych jest gotowym produktem i nie jest przez nas przesiewany, w związku z czym zawiera do 30% podziarna.

8. Płatność dowożonego przez nas opału dokonywana jest najpóźniej przed rozładunkiem.

9. Potrzebne do realizacji zamówienia, dane wrażliwe są przechowywane 'pod kluczem' w sposób odpowiedni i zgodny z obowiązującymi przepisami.

10. Wszelkie zastrzeżenia oraz reklamacje dotyczące wyglądu, wagi oraz granulacji  opału zgłaszane mogą być najpóźniej w momencie zakupu lub w momencie rozładunku surowca. Późniejsze zgłoszenia w powyższej sprawie nie będą rozpatrywane.

11. Punkt sprzedaży oraz punkt poboru opłat oraz wystawiania niezbędnych dokumentów znajduje się w biurze firmy przy ul. Żeromskiego 11.

12. Plac znajdujący się przy ul. Żeromskiego 9 jest miejscem uszlachetniania węgla oraz wykonywania wszelkich prac wspomagających sprzedaż oraz obsługę klientów.

13. Wszelkie ogłoszenia oraz anonse firmy na niezależnych nośnikach nie stanowią oferty, a są jedynie informacją dotyczącą posiadanego sortymentu.

14. Oficjalny oraz aktualny cennik oferowanych produktów znajduje się w biurze oraz u pracowników firmy.

15. Wszelkie punkty sprzedaży oraz punkty wykonywania pracy firmy PHU MiMax są monitorowane i każda osoba będąca na terenie wyżej wspomnianych miejsc wyraża zgodę na nagrywanie audio, video oraz oświadcza, że zaznajomiła się i akceptuje Ogólne Warunki Sprzedaży i Ogólne Warunki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

16. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń lub pytań prosimy o kontakt z pracownikami firmy PHU MiMax lub kontakt mailowy biuro@phu-mimax.pl


Za ewentualne utrudnienia przepraszamy


Zespół MiMax


Statystyki zbiorcze na stronę