u

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

u

DOJAZD DO KLIENTA

t

SZYBKA REALIZACJA

m

PRZYSTĘPNE CENY

Dlaczego Własnie MiMax

Oferujemy węgiel o wysokiej wartości opałowej, z niską zawartością siarki, popiołu oraz niską liczbą Rogi dostosowywany indywidualnie do każdego klienta. Wszystkie sortymenty spełniają wymagania obowiązujących norm w zakresie emisji substancji lotnych do atmosfery. Współpracujemy z zaufaną firmą transportową, dzięki czemu transport do klientów organizujemy szybko i oszczędnie. W celu uzyskania bliższych informacji w zakresie oferowanego węgla prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem sprzedaży.

 

NASZE REALIZACJE

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto z nami współpracować...

1.  Kontrola Jakości

Każdy proponowany przez nas towar jest kontrolowany i odpowiednio wyselekcjonowany. Pilnujemy jakości poprzez regularne badania i atesty oraz umiejętne i zgodne z wszelkimi normami sortowanie węgla.

2. Cena

Nasze ceny są atrakcyjne i odpowiednio zoptymalizowane, ponieważ posiadamy samochody oraz spedycję, dzięki czemu minimalizujemy koszty związane z transportem węgla.

 

3. Logistyka

Posiadamy samochody, które wyposażone są w profesjonalny system GPS, co jeszcze bardziej gwarantuje poczucie bezpieczeństwa podczas realizacji złożonych zamówień.

4. Pracownicy

Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy, nie tylko wysoką jakość oferowanego przez nas towaru, ale również profesjonalną obsługę oraz doradztwo.

 

 

 

Statystyki zbiorcze na stronę