u

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

u

DOJAZD DO KLIENTA

t

SZYBKA REALIZACJA

m

PRZYSTĘPNE CENY

 

 

 

Dlaczego Własnie MiMax

Oferujemy węgiel o wysokiej wartości opałowej, z niską zawartością siarki, popiołu oraz niską liczbą Rogi dostosowywany indywidualnie do każdego klienta. Wszystkie sortymenty spełniają wymagania obowiązujących norm w zakresie emisji substancji lotnych do atmosfery. Współpracujemy z zaufaną firmą transportową, dzięki czemu transport do klientów organizujemy szybko i oszczędnie. W celu uzyskania bliższych informacji w zakresie oferowanego węgla prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem sprzedaży.

 

 

 

Kontrola Jakości

Każdy proponowany przez nas towar jest kontrolowany i odpowiednio wyselekcjonowany. Pilnujemy jakości poprzez regularne badania i atesty oraz umiejętne i zgodne z wszelkimi normami sortowanie węgla.

 

Cena

Nasze ceny są atrakcyjne i odpowiednio zoptymalizowane, ponieważ posiadamy samochody oraz spedycję, dzięki czemu minimalizujemy koszty związane z transportem węgla.

 

Logistyka

Posiadamy samochody, które wyposażone są w profesjonalny system GPS, co jeszcze bardziej gwarantuje poczucie bezpieczeństwa podczas realizacji złożonych zamówień.

 

Pracownicy

Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy, nie tylko wysoką jakość oferowanego przez nas towaru, ale również profesjonalną obsługę oraz doradztwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PHU MiMax MAGDA KABZA


ul. Żeromskiego 11/2

95-063 Rogów

 
biuro@phu-mimax.pl

+48 534 873 183

 

Godziny pracy


pon-pt: 8:00 - 16:00